Нові публікації в розділі "Українська музика - аналітика":

Музична «Атлантида» України

Музична «Атлантида» України

Оглядовий діагноз ситуації культури та альтернативної культури в Україні. Це спроба показати їхній актуальний стан із врахуванням європейського контексту та внутрішніх чинників.


Рок-Шевченкіана

Рок-Шевченкіана

Так сталося, що на зорі незалежності виникла суспільна потреба відновити істинний образ Кобзаря і першими, хто це зробив, були молоді музиканти, зокрема й ті, хто згенерував перший потужний вибух «Червоної Рути» у Чернівцях. Бунтівна енергетика поезії нашого Пророка була, ясна річ, найбільш близькою рокерам і бардам. Цей рух, а власне рок-шевченкіана по-українськи триває до цього дня.


Чужі серед своїх.

Чужі серед своїх.

Назагал ми маємо щільно заповнений ефір, що жодним чином не відображає ані нашої ментальності, ані ідентичності, ані природних культурних потреб. До того ж більшість горе-радіостанцій перебувають поза правовим полем, порушуючи всі цивілізовані нормативи...


Феномен співаючих Лоліт

Феномен співаючих Лоліт

Український шоу-бізнес, який частенько звинуваючують у калькуванні західних або російських стандартів, таки спромігся породити деякі "феномени". І немає аналогів тим "феноменам" в усьому світі. Ну хіба є щось подібне до нашого співаючого ректора Михайла Поплавського чи Вєрки Сердючки? Попри їхню міщансько-совкову природу, ніхто не сперечатиметься, що то усе – наш неоковирний винахід. І є ще один – співаючі Лоліти. Але тут – усе складніше. Чудово, коли дитина співає. Прекрасно, що існує багато дитячих пісенних фестивалів і конкурсів, які стимулюють юні таланти.