[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]


В турі від Львова до Донецька DVA створять новий альбом про Україну!


DVA (ЧEXIЯ) створять новий альбом про Україну

 

Попри те, що DVA – це й справді усього двоє музикантів – Ян та Бара Краточвілови, цей проект можна вважати альтернативним джерелом енергії, адже натхнення та запалу, що їх випромінює ця пара, вистачає, щоб зарядити позитивом усіх оточуючих! Кожен їхній концерт перетворюється на виставу, а тур – на експедицію з численними відкриттями.
З 11 по 29 жовтня DVA не лише виступлять в 13 українських містах, Санкт-Петербурзі та Москві, а й запишуть новий альбом на основі диктофонних записів, що їх робитимуть у кожному пункті свого насиченого маршруту.
Таким чином, відчуті та почуті “Двома” українські міста зазвучать у композиціях нової платівки, вихід якої заплановано вже на наступний рік! Першим треком альбому буде пісня про залізничну станцію в Пардубіце - відправну точку, звідки почнеться мандрівка чеського дуету до України (відео).
Нагадаємо, що за 3 тижні туру DVA відвідають Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Вінницю, Київ, Кіровоград, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Луцьк, а також Санкт-Петербург і Москву, здійснивши наймасштабніший тур, що коли-небудь відбувався за участю іноземного гурту в Україні!
DVA (ЧEXIЯ) створять новий альбом про Україну
Додаткова інформація та акредитація на концерти: 096 8595442 Нателла Шавадзе
Організатор туру: NaturalEast http://naturaleast.net/

Якщо Ви помітили помилку
в тексті, виокреміть її
та натисніть Ctrl + Enter

Виправити помилку  тексті


Дискографія українських
виконавців та гуртів
на CD і DVD

Увесь спектр української музики:
нові cd-релізи, рецензії, огляди

Теги

[!TvTagCloud? &parent=`124` &depth=`5` &displayType=`cloud` &depth=`5` &landing=`1072` &tvTags=`tags` &showCount=`0` &sort=`random` &limit=`50` &caseSensitive=`1`!]

[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]

Анализ сайта