Nastia Sziget 2016

Colosseum – один з найулюбленіших електронних майданчиків Sziget Festival і оригінальний арт-об’єкт водночас. Створений з дерев’яних палет у вигляді круглої опен-ейр інсталяції і завжди людний танцпол Colosseum традиційно буде тішити електронною музикою з опівдня до самого світанку. Цього року одними з найбільш очікуваних гостей унікальної локації міжнародного фестивалю Sziget стануть українці Woo York (live) (10 серпня) і Nastia (15 серпня)!

 

Woo York – гордість українського techno, звучання яких давно оцінили боси знакових світових лейблів. Результатом стали релізи в компанії кращих продюсерів планети на Soma Records, Planet Rhythm і на лейблі, який є справжнім диктатором моди у світі танцювальної електроніки – Life and Death. Преса говорить про дует як про одне з найпомітніших музичних явищ з країн Східної Європи, а географія їхніх виступів покриває найважливіші для глобальної techno-сцени країни і міста.

 

Nastia – одна з найвідоміших східно-європейських techno / house діджеїв. Її сутінкове techno, меланхолійний minimal, стриманий ghetto funk і стійкий house заряджають натовпи по всьому світу, від Японії до Північної Африки та Південної Америки. Перебуваючи у вихорі концертів, Nastia керує власним вініл-лейблом Propaganda і веде програму на хвилях популярної танцювальної радіостанції Kiss FM.

 

Colosseum 2016 також представить Tale Of Us, The Martinez Brothers, Mind Against,

Sasha, Sharam, Sam Paganini, Butch, John Digweed, Max Cooper, Pulsinger & IRL,

Kevin Luke, &Me, Boddika, Behrouz, Mendo, Johannes Heil, Dorisburg (live) і Demi.

 

Woo-York Sziget 2016Квитки на цьогорічний Sziget продаються особливо швидко – 90% тижневих, всі 5-денні квитки та покращення кемпінгу вже розпродано, і фестивалю прогнозують солдаут. Тому всім, хто хоче стати частиною мультикультурного 7-денного нон-стоп фестивалю з програмами на більш ніж 50 сценах і майданчиках, де можна зустрітися з усіма музичними жанрами і різними формами мистецтв, варто справді поквапитися. Для тих, хто ще не придбав свій квиток на Острів Свободи, вступив у дію останній раунд знижок на квитки, який триватиме до 1 серпня.

Більше імен, сцен і програм буде оголошено в найближчі тижні.

 

Woo York – I Am Against www.youtube.com/watch?v=PYAJ4z87G1Y

https://soundcloud.com/woo-york

Nastia – Kazantip DJ Set | DanceTrippin www.youtube.com/watch?v=meQPm4lHioA

https://soundcloud.com/nastia_ua

 

Квитки та інформація: http://szigetfestival.com.ua/tickets/category/entry-ticket

 

Акредитація на Sziget для журналістів відкрита на сайті https://partners.sziget.hu/

 --

Sziget Festival Україна

www.szigetfestival.com.ua

press@szigetfestival.com.ua

 

    Хмара тегів