Український гурт Відповідь to be

Пісня «Стереотипи» була створена на початку 2016 року. Стимулом для написання стала участь гурту у всеукраїнському відборі до Євробачення 2016. Константин Меладзе дав схвальний відгук щодо даної роботи і наголосив, що ця пісня має європейський саунд !!! При прослуховуванні також додав до свого плейлиста дану композицію, яка на той час була написана двома мовами - українською та англійскою. Саме це і стало поштовхом команди Відповідь to be… для професійного, студійного запису пісні!

Хлопці дуже хотіли записати трек на високому рівні, в чому їм допоміг один із найвпливовіших продюсерів українського шоу-бізнесу Юрій Фальоса, який продюсував таких відомих артистів як Анні Лорак, Міка Ньютон, Маша Гойя та ін... Демо запис пісні йому одразу сподобався на що хлопцям він дав такий коментар : «Ви мене реально здивували, я давно не дослухував до кінця трек, який мені приносили…». Після чого й запропонував свою допомогу у створенні даної пісні на студії звукозапису в Falyosa Family Factory.

Для того, щоб трек отримав найкращий саунд, за справу взявся саунд-продюсер Дмитро Шнайдер, одна із робіт якого «Злива» у виконанні Андрія Хливнюка, Джамали та Піанобоя, визнана найкращою за версією премії Yuna 2016.

Вже багато рейтингових радіо-станцій України таких як Радіо ЄС, Перець ФМ, Любімоє Радіо та інші, додали до своїх плейлистів пісню «Стереотипи», тому що це є справді Європейський рівень!


Посилання на пісню :  https://soundcloud.com/vidpovidtobe/to-be-4

Оф. Сайт гурту : www.vidpovid.com.ua

Оф. Сторінка в ВК : www.vk.com/vidpovid.tobe

Оф. Сторінка в FB : www.facebook.com/vidpovid2be

    Хмара тегів