IV-й Міжнародний конкурс відеопоезії CYCLOP

Прийом робіт на IV-й Міжнародний конкурс відеопоезії «CYCLOP» вже розпочато.

З 1 вересня по 15 жовтня надсилайте результати своїх візуально-поетичних експериментів та долучайтеся до CYCLOP-манії, що вже четвертий рік поспіль охоплює Україну і не тільки. В цьому році на учасників чекає купа нових цікавих моментів.

 

По-перше, до журі конкурсу долучилися абсолютно неймовірні люди - режисери Володимир Тихий та Дмитро Сухолиткий-Собчук, письменник, перекладач та громадський діяч Сергій Жадан (в журі конкурсу «До слова»), куратори фестивалю «П’ята нога» Катерина Троєпільська та Андрій Родіонов, засновниця та куратор проектів Мистецької агенції "ArtPole" Ольга Михайлюк та інші експерти.

 

По-друге, збільшено кількість номінацій. Тепер Ви можете позмагатися не лише за призові місця, але й за титул найкращого дебютанта, найцікавішого експериментатора тощо.

 

Крім того, пропонуємо взяти участь у новому проекті фестивалю - «До Слова», що ми підготували спільно с Сергієм Жаданом. Чекаємо на Ваше візуальне осмислення вірша одного з культових молодих поетів України.

 

Тож, друзі, виходьте з кімнати, беріть до рук камери і не бійтеся створювати щось нове та неймовірне на перетині того, що можна почути, побачити та відчути.

 

Чекаємо на ваші відеороботи!

 

З теплом та повагою,

оргкомітет конкурсу відеопоезії «CYCLOP» - 2014

Подробиці шукайте на сайті Фестивалю «CYCLOP»:  http://cyclop.in.ua/archives/2274

Контактна адреса для питань та уточнень: info@cyclop.in.ua

 

Фестиваль відеопоезії «CYCLOP»

«CYCLOP» - фестиваль відеопоезії, що було зановано Літературним порталом "LITFEST" (ГО "Український Літературний Центр") у 2011 році, з метою підтримки та популяризації відеопоезії як нового жанру та напрямку кіномистецтва. Фестиваль є щорічним й проходить наприкінці листопада у Києві.

 

Програма фестивалю містить лекції з питань відеопоезії, воркшопи, круглі столи та дискусії, презентації міжнародних конкурсів та фестивалей, демонстрацію кращих зразків української та світової відеопоезії, конкурсну програму, церемонію нагородження та інші цікаві проекти, що мають відношення до відеопоезії.

 

E-mail: info@cyclop.in.ua | Cайт: www.cyclop.in.ua

Fb: www.facebook.com/pages/CYCLOP/136023003158274 | Вк: http://vk.com/cyclopfest

Переможці конкурсу 2013: http://litfest.ru/news/2013-11-19-2806

IV-й Міжнародний конкурс відеопоезії CYCLOP

Хмара тегів