[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]


Київ - новий проект автора Younnat і клавішника Lюk

новий проект автора Younnat і клавішника Lюk

 

Суміш електронного хардкору, техно-хаусу та нью-рейву, повна відсутність прози і поезії, у них зав’язані роти і горять очі – масова вакцинація живою електронікою неминуча. Бо вже 17 лютого у київському клубі Хlib під интригуючою вівіскою «мовчазного техно-панку», хвилюючи кров та розбурхуючи фантазію, виступить гурт 99INJECTIONS – найепатажніший проект знаменитого Олега Сердюка, автора Younnat і клавішника Lюk.

Цей брутальний бальзам на знуджені за рейвами душі приїде з Харкова, об’єднавши у собі танцювальні ідеї Олега і ритм-секції інструментального гурту «4.А.Й.К.А.» (басиста Стаса Соловьйова і барабанщика Артема Калініна). Створюючи електронні чудо-коктейлі трохи більше року, граючи на фестивалях Z-Games (Kazantip) і ВДОХ, у клубах Харкова та Москви, 99INJECTIONS виступить у Києві вперше.

У березні 2012-го під грифом саб-лейблу організації ХХХ Waves – Dirty Wave – перший реліз гурту «The Ghost of the Empire» надійде у продаж. Майбутні концерти та релізи 99INJECTIONS, організовані лейблом не за горами. А поки кібер-панк, чиста електроніка, живі інструменти, відчуття космічного простору всередині та зовні – ось те, що чекає на Xlib у цей вечір та ніч.

99INJECTIONS, Empire Bonfire: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ifaEwlINr0w

 

99INJECTIONS
Офіційний сайт: www.99injections.com
SoundCloud: www.soundcloud.com/99injections
Вконтакте: www.vkontakte.ru/club19910952

ЗУСТРІЧІ: www.vk.com/dirty_raves_17_02_12 | www.facebook.com/events/176234372485186/ АКРЕДИТАЦІЯ: dirty@xxxwaves.org

Якщо Ви помітили помилку
в тексті, виокреміть її
та натисніть Ctrl + Enter

Виправити помилку  тексті


Дискографія українських
виконавців та гуртів
на CD і DVD

Увесь спектр української музики:
нові cd-релізи, рецензії, огляди

Теги

[!TvTagCloud? &parent=`124` &depth=`5` &displayType=`cloud` &depth=`5` &landing=`1072` &tvTags=`tags` &showCount=`0` &sort=`random` &limit=`50` &caseSensitive=`1`!]

[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]

Анализ сайта