[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]


Гурт ТРАНС-ФОРМЕР. Відбулася прем’єра нової композиції "Моя Весна".

Кліп Транс-Формерів "Моя весна"

Полтавські рокери Транс-Формер також вирішили долучитися до оспівування такого довгожданого цього року потепління. Відбулася прем’єра їхньої композиції Моя Весна, яка вже кілька місяців тримається в репертуарі команди на живих концертах.

 Digitaalinen markkinointi;

Написали її хлопці іще минулої осені, про що і розповів вокаліст групи Валерій Мельник: «Пісню написали минулого року в той момент, коли вже мала бути в Україні зима, а її все ще не було. Але людям чомусь вже тоді хотілося весни. Всі чекали новорічних свят, снігу, якого не було на Новий рік, але пісня Моя Весна все одно непогано сприймалася слухачами»
Оскільки Транс-Формер всі свої пісні тепер випробовує спершу на концертах, а тільки тоді вирішує, записувати їх у студії, чи ні, то і справа до увіковічення цього треку на студії дійшла щойно недавно. І як прогнозують музиканти, він увійде в їхній майбутній альбом, який, щоправда, невідомо іще коли побачить світ.

Кліп Транс-Формерів "Моя весна"

 

«Ми ще не вирішили, чи будемо його видавати, чи він буде такою собі віртуальною оболонкою, яку ми викладемо в Інтернеті. Але вирішили його робити дуже повільно, тобто не спішити, не робити пісень-одноденок… У нас виходить такий темп, що ми записуємо дві пісні на рік поки що».
Подивитись кліп на пісню "Моя весна" можна за адресою:

http://www.youtube.com/watch?v=pGa4Lr-k6Mo&feature=g-upl&context=G2781aaaAUAAAAAAAAAA

reklaam internetis;Digitaalinen markkinointi

Paljut;vaipade puhastus;https://folkia.no/

Paljut;vaipade puhastus;https://folkia.no/

Якщо Ви помітили помилку
в тексті, виокреміть її
та натисніть Ctrl + Enter

Виправити помилку  тексті


Дискографія українських
виконавців та гуртів
на CD і DVD

Увесь спектр української музики:
нові cd-релізи, рецензії, огляди

Теги

[!TvTagCloud? &parent=`124` &depth=`5` &displayType=`cloud` &depth=`5` &landing=`1072` &tvTags=`tags` &showCount=`0` &sort=`random` &limit=`50` &caseSensitive=`1`!]

[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]

Анализ сайта