гурт PANCHYSHYN

«Знаю я» – перший сингл нового альбому проекту PANCHYSHYN Минулоріч відбувся інтернет-реліз першого альбому проекту PANCHYSHYN із назвою «Ти робиш мене кращим». Він умістив у себе низку композицій, створених за останній час, та отримав схвальні відгуки радіослухачів, а також фідбек концертної аудиторії.

І ось навесні PANCHYSHYN підготував для своїх прихильників перший сингл із нового альбому, який побачить світ вже цього року. Пісня має назву «Знаю я».

Як розповідає автор та продюсер проекту Остап Панчишин, пісня написана зовсім нещодавно. Вона – про щирі почуття, про те, як важливо у житті знайти свою людину.

Окрім власного проекту, музикант допомагає в саунд-продюсуванні багатьом українським виконавцям. За словами Остапа, це аж ніяк не заважає розвитку проекту PANCHYSHYN, а навіть навпаки. До слова, днями на композицію «Знаю я» було відзнято відеокліп. Режисером став затребуваний київський кліпмейкер Влад Разіховський. Відтак незабаром шанувальників творчості проекту PANCHYSHYN порадують новою цікавою відеороботою.  

Музика - Остап Панчишин
Слова - Аліна Панчишин
Аранжування / продюсування - Остап Панчишин
Запис, зведення, мастеринг - Мар’ян Криськув

PANCHYSHYN - Знаю я - Прем'єра 2020!!!

Хмара тегів