[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]


DVA (Чехія) зіграють у Києві з польським гуртом Napszyklat

 

 

28 жовтня о 20:00 у концерт-холі “Crystall Hall” (Київ, Дніпровський спуск, 1) відбудеться концерт чеського електронно-акустичного дуету DVA в рамках масштабного всеукраїнського туру. “Фолк неіснуючих народів” запав у душу української публіки ще під час минулорічного візиту гурту. Від меланхолійно-іронічних, сюрреалістичних та несподіваних композицій, що їх двійко артистів видобувають двома десятками музичних інструментів, слухачі були у захваті. Тож цього разу на мапі туру 13 міст України, а також Санкт-Петербург і Москва. Ця безпрецедентна експедиція стане наймасштабнішим туром, що його коли-небудь здійснював іноземний гурт в Україні!


Тільки у Києві до DVA приєднається польський проект “NaPszyklat”, що поєднав у собі хіп-хоп, нойз та аналогову електроніку. На останньому альбомі гурту є спільна композиція з “DVA”, тому спільний виступ невипадковий і  їх трансові ритми, де, як на великому і чіткому виробництві, все і всі – на своїх місцях, звучатимуть на одній сцені із фолком неіснуючих народів.


Електронно-фолковий коктейль з домішками техно, хіп-хопом та кантрі супроводжуватиметься також віджеїнгом Маркети Ліса – однієї з авторок неймовірних кліпів DVA. Тож вечір слухачі проведуть в оточенні дивовижних персонажів, вигаданих мешканців казкових світів. А можливо, ці образи не здадуться такими вже незнайомими, адже нереально-індивідуальна музика DVA водночас дуже архетипна. Тож мандручи світом вигаданого етно, слухач має всі шанси опинитися на хвилях власного підсвідомого!

 

Дует DVA -  Ян Кратохвіл (Він, Jan Kratochvíl) та Бара Кратохвілова (Вона, Bára Kratochvílová) – експериментальний електронно-акустичний проект із Чехії. Вони подають власне неймовiрне бачення музики безлiччю способiв. Вони надихаються музикою концертних залiв i цирку, вiдтворюють танго за допомогою бiтбокса, оздоблюють зворушливий фолк кларнетом. Музичний критик BBC Чарлі Гіллетт назвав дебютний альбом DVA Fonók, також номінований на престижну чеську премію «Ангел», одним із найкращих альбомів 2009 року. А свою третю платівку HU дует з успіхом представив з концертами більш ніж у 20 європейських країнах.

DVA «Tropikal animal»: http://www.youtube.com/watch?v=hiNtzMMbk88&feature=related

DVA «Tatank» LIVE: http://www.youtube.com/watch?v=pqz4nRbk1BA&feature=related

 

Організатор: NaturalEast http://naturaleast.net/

Партнери: Чеський Центр в Києві, Чеське Міністерство Культури, Мережа блогів про культуру Сумно?Ком, Kontora Pravylo, АртПоле, Фестиваль «Захід»

Акредитація для ЗМІ: 096 8595442 begin_of_the_skype_highlighting            096 8595442      end_of_the_skype_highlighting Нателла Шавадзе

 

Якщо Ви помітили помилку
в тексті, виокреміть її
та натисніть Ctrl + Enter

Виправити помилку  тексті


Дискографія українських
виконавців та гуртів
на CD і DVD

Увесь спектр української музики:
нові cd-релізи, рецензії, огляди

Теги

[!TvTagCloud? &parent=`124` &depth=`5` &displayType=`cloud` &depth=`5` &landing=`1072` &tvTags=`tags` &showCount=`0` &sort=`random` &limit=`50` &caseSensitive=`1`!]

[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]

Анализ сайта