[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]


До Країни Мрій на свято Різдва цього року прибуло близько 10 тисяч киян.

До Країни Мрій на свято Різдва цього року прибуло близько 10 тисяч киян

 

Дорогий Друже чи Люба Подруго! Сьогодні маємо для Тебе ось таку новину:

До Країни Мрій на свято Різдва цього року прибуло близько 10 тисяч киян, в Зоряному Вертепі стрілися 9 українських зірок, а по закінченню фестивалю найсильніша людина планети Василь Вірастюк розсунув руками 2 авто.


7 та 8 січня у Києві в козацькому селищі «Мамаєва Слобода» пройшов четвертий етнічний фестиваль «Країна Мрій Різдвяна». Цього року відбулася наймасштабніша Коляда. На гостей чекали зимові розваги, традиційний народний ярмарок, а також великий різдвяний концерт.
 
 Хоч і не побалувала київська погода нас у ці дні ошатним білесеньким сніжком, настрій свята на «Країні Мрій Різдвяній» створювали чудесні події з префіксом «най». В перший день гурт «Воплі Відоплясова» зіграв свій найдовший концерт за всю свою 25-літню історію. Презентувавши ексклюзивну фолк-програму (різдвяні пісні «Знову зима», «Щедрик», нові твори «Талалай», «Чудовий світ» і убойні народні хіти «Ой ти, Галю», «Голубка» та інші), більше двох годин хлопці не мали змоги покинути ?  ?цену під массовий бадьорий галас шанувальників рок-коляди. Рекордна кількість колядок прозвучала від фолк-гуртів «Божичі», «Кросна», «Рожаниця», дитячих коллективів «Райгородок» та «Цвітень», які систематично відтворювалися багатотисячним різдвяним хором.
 
 В неділю увагу гостей «Країни Мрій» причарувала прем’єра унікального театрального дійства – Різдвяного Зіркового Вертепу, який зібрав на фестивальній сцені найбільшу кількість знаних українських постатєй. Добру вістку людям сповіщали три маленькі пастушки - актор Богдан Бенюк, співак Тарас Чубай та богатир Василь Вірастюк, три царі - поет і видавець Іван Малкович, кобзар Тарас Компаніченко та художник Оля Чубай, янгол - співачка колисанок Росава. Ді?  ?ок лякав цар Ірод - казкар Сашко Лірник, за що був потім привселюдно і високохудожньо покараний. За основу спектаклю був узятий сценарій карпатського дитячого вертепу ХІХ-го століття під назвою «Пастушки», адаптований Іваном Малковичем. Роль ведучого та режисера-постановника вистави взяв на себе Олег Скрипка. Історичну довідку надавав Тарас Компаніченко. Костюми для героїв розробила дизайнер одягу Оксана Якушина.
 
 В кулуарах на репетиції Василь Вірастюк розказав сам про себе анекдот. Силач стверджував, що для того, аби прийняти якесь рішення, він завжди підкидає у повітря «копійку». І коли та падає на землю до гори колесами, це означає «так». І як кажуть, слова згодом матеріалізуються. По закінченні Вертепу Василь поспішав додому та його джип був щільно заблокований двома авто. Цей факт найсильнішу людину планети абсолютно не засмутив. Він досить легко взяв і розсунув голими руками ті злощасні автівки та й поїхав собі по своїх богатирсь  ких справах. А свято продовжувалось вже в несамовитих танцювальних ритмах під супровід етно-грув-бенду «Чоботи з Бугая», гурту мандрівних музикантів «Фолькнери» та етно-диско DJ O’Skrypka. І знову засновника «Країни Мрій» вже в іпостасі діджея більше двох з половиною годин весела танцювальна юрба не відпускала зі сцени.
 
 А ще були співи біля вогнищ, майстер-класи колядок, а на Ярмарковому майдані за ініціативи торгової марки «Bonpoint» було реконструйовано найбільшу в Україні класичну Різдвяну Шопку.
 
 Окрема подяка компанії «Кока-Кола Україна», яка другий рік поспіль підтримує фестиваль «Країна Мрій Різдвяна».
 
 Фото: Анна Берник
 


Переглянути даного листа у всій своїй красі можна за прямою ланкою: http://www.krainamriy.com/news.php?id=213

Якщо Ви помітили помилку
в тексті, виокреміть її
та натисніть Ctrl + Enter

Виправити помилку  тексті


Дискографія українських
виконавців та гуртів
на CD і DVD

Увесь спектр української музики:
нові cd-релізи, рецензії, огляди

Теги

[!TvTagCloud? &parent=`124` &depth=`5` &displayType=`cloud` &depth=`5` &landing=`1072` &tvTags=`tags` &showCount=`0` &sort=`random` &limit=`50` &caseSensitive=`1`!]

[!Wayfinder? &startId=`0` &level=`2`!]

Анализ сайта