Viscula інді-рок, пост-панк гурт

uk.wikipedia.org

Viscula інді-рок, пост-панк гурт

Рок-гурт «VISCULA» було засновано у 2002 році, в місті Луцьк. Через два тижні після першої репетиції, гурт дебютує зі своїм сольним концертом у Луцький національний технічний університет, а через два місяці вирушає у свій перший міні-тур по регіону Волинь.

У 2003 році, «VISCULA» записує свій дебютний альбом «Обірвані Дзвінки». Запис здійснено на студії «Глорія». Звукорежисер - Сегій Курочкін (Руслана, Ot Vinta!). з 2002 по 2009 рік, гурт часто гастролює та дає понад 100 концертів в Україні та Польща. Поміж клубних виступів, «VISCULA» бере активну участь у фестивалях: «Я і Гітара» м.Рівне, «Прем'єра» м.Херсон, «Музичний Острів» м. Харків, «Рок-Юг» м.Миколаїв, «Суми рок-фест» м.Суми, «GBOB» м.Ужгород, «We Play Together» м.Вжешня (PL), «Together To The Top» м.Плешев (PL), «Chelmstock» м.Холм (PL).

Музиканти гурту «VISCULA» інтенсивно долучаються до участі в міжнародних проєктах. У Польщі, «VISCULA» плідно співпрацює з гуртами «Etanis» (PL) та «Scrausa Bestia» (ІT) над створенням спільних музичних композицій, які в свою чергу реалізуються в запису спліт-диск. «VISCULA» акомпанує німецькій бард-співачці Claudia та польській реп-банді «Soloprojekt»; спільно «джемує» з прогресив-роковим гуртом «Augustbehn»(DE). Процес творення вищезгаданих прєктів, знімають німецькі оператори, що виливається у документальний фільм для німецького ефіру. Як наслідок усіх згаданих пригод колективу, деякі треки гурту «VISCULA» потрапляють у ротацію радіостанцій «Lublin»(PL) та «Kalish»(PL).

Viscula - Seagulls (Official Music Video)

У 2004 році, на студії «Муза» записується другий повноформатний альбом гурту який отримує назву «Сумніви Геть!». Звукорежисер - Андрій Жирнов (The Raid). «VISCULA» виступає на телебаченні, звучить на радіохвилях та активно спілкувалася зі своїми фанами. Учасники колективу дають інтерв'ю, розповідають про діяльність та творчі плани колективу. У кінці 2008 року, «VISCULA» виступає перед десятитисячною публікою на фестивалі «Про-Рок», що відбувається у місті Конотоп, після чого гурт бере паузу, яка зумовлена службою вокаліста у Збройні сили України.

2018 - наші дні
По закінченню контракту, Віталій Малишко переїжджає до Лондон де формує новий склад «VISCULA». Після активної концертної діяльності по Лондонських клубах, гурт стає частиною столичної інді сцени. На початку 2019 року «VISCULA» підписує контракт з Британським лейблом The Animal Farm Music. Восени цього ж року у лондонській студії лейблу записується та випускається офіційний сингл «Just Go». Саунд-продюсер - Craig Smith. На пісню знімається музичне відео від Chris King - знаного кліпмейкера 90-х 4 Сингл також отримує офіційний ремікс від Лондонського продюсера Hannah Ledwidge.

Влітку 2019 року «VISCULA» потрапляє у Chart-Topping London Artists на глобальній музичній платформі ReverbNation де сингл «Just Go» займає 4-е місце серед Лондонських гуртів у жанрі рок-музика. У кінці 2019 року, беззмінний лідер «VISCULA» Віталій Малишко нагороджується Мистецькою Радою Англії візою визначного таланту. Гітарист «VISCULA» стає першим українським музикантом, творча діяльність якого була відзначена Мистецькою Радою Англії.

Viscula інді-рок, пост-панк гурт

У 2020 році гурт записує сингл «Alien Milk» на студії Squarehead Studio, що у графстві Кент, Англія. Саунд-продюсер Rob Wilks, який раніше працював з такими британськими гуртами як The Kooks та Foals. Аніматор Douglas Chew створює музичне відео на новий реліз гурту 5 Сингл отримує гарну пресу в британській інді блогосфері та ротується на 12 радіостанціях Королівства.

Новий альбом гурту «VISCULA», що називається «IV», вийшов 17 грудня 2021 року. Це четвертий альбом «VISCULA» і перший інструментальний. У запису взяли участь 4 музиканти, які зіграли усі партії на живо без будь-яких додаткових накладок. Окрім музикантів гурту, в альбомі брав участь легендарний радянський басист Олександр Тітов, який записав усі партії бас гітари. На даний момент він продовжує грати в рок-гуртах Кино та Аквариум. Над записом працював George Shilling, першокласний британський саунд-продюсер, відомий по співпраці з такими гуртами як Blur та Primal Scream. Арт роботу для синглів «Seagulls», «Rhumba» та альбому «IV» створив відомий британський колажист Tom Hodgkinson, який свого часу творив для таких гуртів як Keane та Archive. Альбом отримав схвальні відгуки від музичних критиків зі всього світу.