Рецензії в розділі:
АТМАСФЕРА - Інтегро
АННА - Срібна змія
Алабужев Ілля - Зцілення


Інтернет-крамниця UMKA


гурт Атмасфера - Інтегро


АТМАСФЕРА
Інтегро

2011

Нещодавно дивовижна львівсько-київська формація «Атмасфера» презентувала свій другий альбом «Інтегро». Дебютний реліз «Забута любов» вийшов навесні 2010-го і супроводжувався низкою яскравих презентаційних концертів. І не лише в Україні. Музика «Атмасфери», насичена міксом екзотичних мотивів кельтської, індуїстської і давноукраїнської музики, припала до вподоби організаторам одного з найкрупніших європейських фестивалів «Prystanek Woodstock», який знаходиться на заході Польщі. І от кілька років поспіль група мігрує концертними майданчиками сусідньої країни і користується там заслуженим попитом. Ви спитаєте: чому не в Україні? Причина є очевидною: «заточені» під російськомовну попсу вітчизняні прокатники концертів не в змозі осягнути і оцінити найбільш популярний нині у Європі сучасний стиль world music, у виконанні якого «Атмасфера» вже досягла помітних успіхів.

 

АННА Срібна змія


АННА
Срібна змія

2010

Важких груп, які б викликали справжній захват, у нас дуже мало. І більшість з них гуртуються навколо агенції-лейблу "Інша Музика". Один з  хедлайнерів-львівська альтернативно-металева формація АННА. Два роки тому, видавши дебютний альбом "Карма-треш", група мала одноіменний тур по цілій країні і здобула визнання однієї з найкращих металевих команд. Порівняно з першим, другий диск "Срібна змія" - це зріла і цілісна робота, де "править бал" баланс між старими як світ філософемами про добро і зло і невпинно пульсуючим драйвом. Серед ключових є композиція "Гра з Богом", яку яскраво візуалізовано. Власне та річ і стала найкращою візитівкою для АННИ.

 

Алабужев Ілля Зцілення


Алабужев Ілля
Зцілення

2010


Якщо не знати хто грає, здається що звучить один з дисків уславленого лейблу "ЕСМ", шо культивує у Європі білий джаз-авангард. Тим більше дивно, що цей альбом басиста Іллі Алабужева відзначено печаткою справжнього майстра. Про що йдеться? Про складні речі музикант вміє сказати дуже просто. І є враження, що цей нехитрий віночок акварельних п'єс справді здатний зцілити за допомогою її Величності Краси. Неспішна світлоносна звукова аура формує у слухача стійке відчуття істинної гармонії, що є синонімом присутності божественного начала у світі.