ХВИЛЮ ТРИМАЙ

Чи може простота і легкість поєднуватися із щирістю, мелодійністю і глибиною? Виявляється — може. І це довели молоді хлопці з Івано-Франківська із смішними прізвиськами Льова і Хотабич. Вони пишуть пісні про дуже знайомі, кожним пержиті ситуації, душевні стани, які ми несемо в собі усе життя. На світі є сто тисяч пісень про кохання, але у хлопців вони дуже особистістні, зворушливі і не без… гумору. Прослухайте "Однокласницю" — ідеальний зразок ніжності, змішаної з легкою іронією. Ліричний струмінь в піснях групи ХВИЛЮ ТРИМАЙ вельми своєрідний. Це лірика, як не "скочується" в банальність не перетворюється на "общіє мєста", не дратує примітивізмом.

Початок команді ХВИЛЮ ТРИМАЙ поклала знаменита "Хей-хай", яка була записана у 1997-му на студії "Універсал-Студіо" у творчій співпраці з аранжувальником і звукорежисером Віталієм Телезіним. "Хей-хай" довго не сходила з найвищих позицій хіт-параду радіо "Західний полюс" і була визнана найкращою піснею 1998 року. У тому ж 1998-му ХВИЛЮ ТРИМАЙ посіли друге місце на фестивалі "Перлини сезону" , а та ж сама "Хей-хай" — стала найбільшим хітом фесту. І, як наслідок, команду з Івано-Франківська почали запрошувати на різноманітні глобальні музичні солянки: День Святого Валентина, Випускник-99, День Незалежності та інші. Певною мірою вони стали заручниками двох власних хітів — "Хей-хай" і "Пролетим" — пісень, візуалізованих у відеокліпах, розкручених по радіо. Мало-помалу група записувала нові пісні, параленьно граючи концерти і створюючи власну відео-студію "Аніматор".

ХВИЛЮ ТРИМАЙУ 2004-му ХВИЛЮ ТРИМАЙ досягає порозуміння з рекордінгом "Хантер-Мюзік" і видає влітку дебютну платівку. Це був дійсно знаковий диск у своєму жанрі. Гарно записаний і з гарними піснями. Його єдиний недолік — абсолютно незрозуміла обкладинка з фото якихось розмитих п ’ятиверхівок… У 2005-му на власній студії хлопці зняли незвичнй відеокліп на пісню "Однокласниця". У кліпі "співають" картини в музеї, в ньому немає жодного кадру рухомого відео і він повністю складається з анімованої комп’ютерної графіки, фото учасників групи та репродукцій славетних картин.