Олександр Василенко належить до когорти співаків, які, окрім фундаментальної освіти, мають від природи розкішний дар — Голос. Оксамитовий бас-баритон. Голос, яким Олександр володіє досконало. Його прагнення творити в різноманітних вокальних жанрах увесь час збагачує концертний репертуар, в якому — українські народні пісні, естрадні твори і складні
оперні арії. Аншлаги на його сольних концертах в Палаці «Україна» — свідоцтво того, що, Слава Богу, не уся наша публіка обдурена дешевою московською попсою.

У творчій біографії Василенка численні концерти як в Україні, так і за її межами, перемоги на престижних міжнародних конкурсах воклістів. Він є лауреатом Міжнародної премії ім.С.С.Гулака-Артемовського, а його концерти у великих концертних залах Болгарії, Словаччини, Чехії, Польщі, Югославії, Франції, Італії, Ізраїлю, Іспанії, Латвії, Росії, Білорусі. У 2000-му році співак став володарем Гран-Прі міжнародного фесту «Світ музики» в Італії.

Також він отримав титул за «голос унікальної краси». Далі був Ватикан, виступи перед Папою Римським Іоанном ІІ і благословіння Його Святійшиства талановитому українському співакові. Альбом «У стилі ретро...» увібрав пісні сучаних українських авторів, витриманих в естетиці естрадного ретро. І це — лише одна з граней вокального мистецтва Олександра Василенка.