ФЛІТ

"Фліт" це зовсім нова, молода і амбітна формація з Івано-Франківська. Належить до кола команд, які чесно, вперто і послідовно торують свій шлях власною працею, потом і кров ’ю. Тобто – грають виключно живцем, грають скрізь і завжди намагаються завести публіку. І довести її до екстазу за рахунок неабиякої енергетики, що несе сильний позитивний заряд. Пісні групи прості, та не простуваті. Вони вщерть наповнені пост-панківським веселим, задиристим драйвом. В текстах багато ремінісценцій соціального плану, є очевидним їхня небайдужість до навколишнього світу і відчуття причетності і відповідальності.

Свій дебютний диск хлопці назвали "Світ такий…". Альбом є віддзеркаленням поглядів молодих на той "букет" проблем, які молодь успадкувала від старшого покоління. "Флітів" вигідно вирізняє те, що виростали вони вже в інших умовах – в незалежній Україні, з відносно високим рівнем особистої свободи, без набутих комплексів рабства і зашореності, без типових "совкових" комплексів. Одне слово – нова генерація з усім, що є притаманним поколінню "нових бунтарів". Вони лише починають розчищати собі місце під сонцем. Власне, звідти і жорсткий пост-панк, коли кожна пісня зведена до такої собі формули, трихвилинного ритмічного маніфесту. Почуйте нас! Оцініть нас! Йдіть за нами! Невипадково хлопці вигадали собі образ мультяшного їжачка, який маленький, але колючий і впертий.

Першими музику хлопців оцінили їхні друзі і колеги, передусім – Роман Калин і Роман Костюк з групи "Гринджоли", які на влвсній студії допомагали їм записувати альбом. Окрім того, вони придумали і записали потішні репліки-вставки, що звучать між піснями. Свою відеографію "Фліт" розпочав із з’йомок відео на пісню "Їжачок". Кліпмейкерами і режисерами виступили Едуард Скрипник та Ніна Остяк. Пізніше були візуалізовані ще дві пісні – "Таблетка" і "Згаяний час" з нового альбому "Заникай". Усе що було на диску "Світ такий" в новому релізі набуває ще чіткіших рис. Ті ж самі ідеї стають більш концентрованими, а емоції ще виразнішими і гротескними. "Своє все заникай", "Не ми", "Що нас хвилює", "Моя планета", "Всі в пошуку" та інші пісні точно акцентують психологічний стан сучасної молодої людини. А відтак, відразу знаходять відгук. Група "Фліт" доволі швидко знайшла свого читача, який, як і вони не є байдужим, не є лінивим, і не є самозаспокоєним. Альбом "Заникай" у 2006 році видала київська аудіокампанія "Ukrmusic" і, здається, тим задоволена, оскільки попит на музику "Флітів" постійно зростає.

Сьогодні група "Фліт" – це Володимир Новіков (вокал, гітара), Андрій Марків (гітара, бек-вокал), Михайло Копієвський (бас-гітара, бек-вокал), Ігор Озарко (ударні інструменти).