Окрім відомих груп ВОМБАД, ОТ VINTA, весела капела БРЕМ СТОКЕР також походить з міста Рівне і наполегливо штурмує різнокаліберні концертні майданчики країни. Скрізь, де б не грали, в них моментально з являються «групи підтримки» – справжні фани, які скучили за ломовим драйвом. Справа в тім, що БРЕМ СТОКЕР – такі ж відчайдушні безкомпромісні розбишаки, що і київський БОРЩ. І такі ж гострі «на язичок».

Свою брутальну чарівність ця трійця послідовно фіксувала на шести альбомах, які побачили світ не на офіційних лейблах, а нарізалися в кустарний спосіб. Врешті-решт хлопці зважилися
на цілком легальний продукт – колекцію найкращого під назвою «Збиране». Однак усі пісні вони зіграли по-новому, аби ні в кого не виникало питань з приводу саунду. А звучання альбому максимально наближено до концертного, себто до найріднішої стихії панк-рокерів. Естетика, а можливо антиестетика рівненських рокнрольників збудована на жилах світового постпанківського руху, але з виразною поправкою на наші рідні неоковирні реалії. Їхні пісенні опуси – то строкатий калейдоскоп з шаржів – замальовок реальної дійсності, яка є паралельною масмедійному офіціозу. Чому в БРЕМ СТОКЕРА були, є, і будуть прихильники? Та тому, що їхні гротескові пісні є відбитком непридуманого обличчя життя, яким живуть мільйони громадян. Також музика БРЕМ СТОКЕРА є паралельною відносно пануючому в Україні поп-офіціозу, гламуру і карамельної фальші. Вона є альтернативною і зрозумілою. І це чудово.