До теперішнього моменту ми оперували більш матеріяльними і більш твердими стихіями. Тепер настав час перейти до більш тонких і менш структурованих сучасним хохлознавством стихій – до вібрацій. Отже – мантри.

Мантри й заклинання були винайдені жерцями як спосіб приспати надто придуркуватий, принадошно упертий мозок людини, щоби він, мозок, не заважав душі спілкуватися із Всесвітом, Вищим, Нескінченим і таке інше, якще  воно там зветься.

Разом із тим проявився ще отакий ефект – на мантри як мухи на мед злітаються ласі до людських вібрацій усякі невидимі калапуцьки і починають нечутно зудіти. Так що обережно, обережно і ще раз обережно.

 

Отже – перша мантра.

 1.  "Ще не вмерла Україна" – власне пісня, але, оскільки слів до кінця не знає ніхто, а смислу її так досі ніхто не зрозумів, навіть гуру Губинський, виконується як мантра. Об'єднує періферійні зони свідомости, гармонізує сприйняття будь-якого збіговиська, допомагає фільозофськи ставитись до будь-якого кодла. З переходом у розряд державних радіо-мантр відділяє ранок від ночі, а ніч від  вечора.

 2. "Ганьба!" – дуже потужна мантра. Руйнує будь-які сили ворожі інформаційні об'єми. На нинішньому етапі ввійшла в усі рівні існування.

 3. "Геть!" – дуже слабенька мантра, скільки не кричали, ніхто з України не пішов, всі й досі тут. Зловживати небезпечно. Якщо весь час кричати – прибіжать родичі, сусіди, міліція і навіть "дурка". Так що, оборежно.

4. "Тю!" – якісний спосіб звести на "нуль" потрібні внутрішні об'єми інформації. Короткотривалий тайм-аут одразу від усього на світі. Спрацьовує в малих дозах.

5. "Работать нада!" – зовсім нікуди не годяща мантра. Використовується комуняками*, щоб хоч якось  утримати в купі свої розлізаючиїся мізки.

6. "Гей!" (інша: Будьмо!Гей!) – найзагадковіша мантра. Ніхто й досі не знає на що вона спрямована, але ефективність очевидна всім. Розшифровці не піддається, і водночас до примітиву зрозуміла. Лікує від паранойї, запору, запою, недопою і недопорозуміння. Рекомендується проти білої гарячки, тоталітаризму, пархів, тарганів, козлів, чувирл, а також "для кумпанії". Поставлена попереду будь-якого гасла, олюднює і вишукано гуманізує його. (Напр.: "Гей, слов’яни" або "Гей, пролетарі усіх країн"… тощо).

7. "Динамо з Дніпра!" і таке інше – тимчасово-об’єднуючі вібрації, зникають по розпаду ситуації.

 

З консультації гуру Обвислого виходить, що крім зовнішнього впливу мантри, що їх тут наведено дивним чином відкривають чакри:


1-ша мантра – 1-шу чкару, муладхару

2-га – 2-гу – свадхістану

3-тя – маніпуру

4-та – серцеву, анахату

5-та – відшутху

6-та – аджну, або третє око

та 7-ма – сахасрару, тисячопелюстковий лотос (котрий в тонкому тілі хохла замінено на Божествений Сонячник – кльово, і насіння багато і пелюстки єсть).


Автор (тобто Г. Ш-н) дотримується іншого підходу – навпаки, при включенні чакри із хохла починають вискакувати відповідні мантри, котрі давно там сидять і вже намуляли. Автору це вдається нормальною реакцією на ідиотизм буття. Небезпека в тому, що кожна чакра відповідає за щось своє, а кожна вібрація лупить щось своє, очевидно, це і є причиною злетів і падінь, поворотів і запердлів хохлацького життя. А що? Може бути.


Отакий бляха основний набір вібрацій, що таємним чином впливають на карму всього навкруги і довкола, і це саме "навкруги і довкола" починає змінюватися або чіплятися одне за друге, тим самим підводячи нас до повного феномену – карми.

 

*- Комуняка – хохол, що видає себе за кацапа.