Сергій Цигіпа, "Блокнот интеллектуального анархиста"

Сергій Цигіпа

"Блокнот інтелектуального анархіста"

 

Передмова

Справа в тому, що в Автора ще з давніх давен в особистому архіві зберігались і накопичувались записні книжки різної якості, у яких він час від часу фіксував свої думки і образи на актуальні теми у віршованій формі. Протягом усієї армійської служби і подальшої «гражданки» записні книжки невідступно супроводжували автора до тих пір, поки він несподівано для себе не відкрив той факт, що їх зміст може бути цікавим багатьом.

Онлайн-версія "Блокнот інтелектуального анархіста"

Потрібно одразу зауважити, що підзаголовок «Блокнот інтелектуального анархіста» свідчить про нього не просто як про меломана схибленого на рок-музиці, але і красномовно свідчить про нього, як про відомого у 80-90-ті роки організатора незабутніх рок-сейшенів на півдні України. В книзі присутня навіть ода хард-року. «Рок опутал всю планету, он один и цар и Бог. Кремень-парень наш хард-рок!» Ви знайдете тут навіть посвяти ритм-блюзу і рок-н-ролу.

Сергій Цигіпа, "Блокнот интеллектуального анархиста"

Так, власне, усі поезії і акровірші, і повно форматні речі – музичні, усе дихає якоюсь особливою пульсацією ритму, енергією драйву. Книгу розбиту на 7 розділів або блоків. Останній блок «Каховський плацдарм» (а це створений автором байк-рок-фестиваль) не тільки дав назву усій книзі, це ще і чітко сформульована авторська ідеологія, висловлена в текстах, які успішно і дуже хард-роково озвучувала одна з давніх рок-команд України «Сад». А гостро соціальні рядки із тексту «За нас - Україна» просто «заточені» під сьогоднішній день. «Ми – разом! Ми сильні! Ми – совість країни! - ці гасла колись об’єднали всіх нас та недоторкані пани України знов перетворили ідею на фарс. За нас – Україна! Країна – за нас!»

В розділі «іронічні пессимізми» особисто мене бере за душу ось такий пассаж: «Все ушли. Один лиш я остался, охранять мальчишество свое…» Автор у своїх творах абсолютно природно себе поводить: він ліричний, іронічний, незворушний, по бунтарськи радикальний, ніжний і брутальний, зовсім як в житті. І це чудово – тому що він щирий від душі. А також винахідливий, тому що не кожний поет визначить свій твір з підзаголовком «Бібліотечка інтелектуального анархіста».

"Майданопись интелектуального анархиста"